Furkan OTACI

Grafik & Web Tasarımcı


Yazılım ve internete olan bir merakım var. Bu merakım sayesinde web dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

Bahar COŞKUN

İdari Destek Personeli


Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Milli Eğitimde ücretli öğretmen olarak görev yapmıştır. İletişim ve Beden Dili seminerlerine katılmıştır. Genç Ağaçlar Kök Salıyor Projesi kapsamında Erciş’te İdari Destek Personeli olarak çalışmaktadır.

Feridun BİŞAR

İdari Destek Personeli


Van'da doğdu. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Yüksek Lisans yapıyor. Sivil Toplum çalışmaları, Gençlik Çalışmaları, Sosyal Girişimcilik ve Sosyal Projeler ile ilgileniyor. Genç Ağaçlar Kök Salıyor projesinde gençlik çalışanıdır.

Rümeysa Ruken POLAT

İdari Destek Personeli


Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. 2014’ten bu yana proje, girişimcilik ve sosyal girişimcilik alanlarında, ulusal ve yerel çalışmalarda bulunmaktadır. Aktif bir sivil toplum gönüllüsüdür. Genç Ağaçlar Kök Salıyor projesinde gençlik çalışanıdır.

Mahsun Muharrem YILMAZ

İdari Destek Personeli


1988 Van doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimimi Van’da tamamlamıştır. Türkiye Halkoyunları Federasyonu’na bağlı 2.Kademe Halk Oyunları, Halk Dansları ve Modern Danslar Antrenörüdür. Yerel ve Ulusal düzeyde gençlik çalışmaları, sosyal ve kültürel etkinliklerde gönüllü düzeyde çalışmalar yürütmektedir. Halen ‘’Genç Ağaçlar Kök Salıyor’’ Projesi’nde İdari destek personeli olarak görev yapmaktadır.

Bülent VEZİROĞLU

Proje Genel Koordinatörü


1979'da Van’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Van merkezde tamamlamıştır. Yüksek Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümleri'nde tamamlamıştır. 2004 yılından bu yana çeşitli Kamu Kurumlarında proje uzmanı olarak çalışmış; Van Valiliği AB Proje Koordinasyon Merkezinde 'Cazibe Merkezi Destekleme Programı', 'Köye Dönüş ve Rehabilitasyon Projesi', 'Sosyal Destek Programı' ve 'Van İlinde Yerinden Edilmiş Kişilerin Ekonomik ve Sosyal Hayata Entegrasyonu Projesi' gibi birçok ulusal ve uluslararası projede görev almıştır. "Genç Ağaçlar Kök Salıyor Projesi"nde Genel Koordinatör olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.