Projemizin Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Van Valiliği’nden Van Kültür Altyapısına Büyük Destek
Ocak 30, 2019
Halkoyunu Ekibimizden Bir Başarı Daha
Mart 27, 2019

Projemiz kapsamında eğitimler alarak branşlarında başarı kazanan gençler ödüllerini aldı. Van Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül takdim töreninde “Genç Ağaçlar Kök Salıyor Projesi” kapsamında yıl içerisinde bölgesel ve ulusal başarılara imza atan gençlere Vali Yardımcısı ve SODES İl Koordinatörü Faruk Bülent BAYGÜVEN tarafından başarı belgesi ve hediye takdimi yapıldı.

Projemiz kapsamında gerçekleştirilen kurslarda eğitim alıp ilimizi başarılı şekilde temsil gençler, Vali Yardımcısı Faruk Bülent BAYGÜVEN tarafından kabul edildi. Oryantiring Milli Takımı’na seçilerek Ülkemizi Avrupa ve Dünya Şampiyonasında temsil edecek olan sporcular ile “Minikler Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası”nda Türkiye 3.’sü olan ekibin de aralarında bulunduğu gençler, başarıya giden yolda yaptıkları çalışmaları Vali Yardımcısı ve diğer davetlilerle paylaştı.

Gerçekleştirilen programda ayrıca “Genç Ağaçlar Kök Salıyor Projesi”nde emeği geçen ve süreç içerisinde tecrübeleriyle projeye önemli katkılar sunan Projemizin Genel Koordinatörü Bülent VEZİROĞLU, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İNANÇ, Gençlik Merkezleri Koordinatörü Sunullah ERCEK, Mali İşler Sorumlusu Faruk BALTA, İpekyolu İlçe Koordinatörü Cevdet ARSLAN, Tuşba İlçe Koordinatörü Yusuf AYDIN, Edremit İlçe Koordinatörü Ö. Faruk TANRITANIR, Erciş İlçe Koordinatörü M. Arif TAŞDEMİR, Çaldıran İlçe Koordinatörü M. Necip ÇINARCI, Gürpınar İlçe Koordinatörü Vural İNAL, Gevaş İlçe Koordinatörü Mehdi TEKCE’ye de Vali Yardımcısı Faruk Bülent BAYGÜVEN tarafından plaket takdim edildi.

Projemizin bir yılda kurslar, eğitimler, geziler, kitaplar, yarışmalar, şenlikler ve diğer etkinlikler aracılığıyla 25.000’den fazla gence erişmesinde özverili çalışmalarda bulunan Proje Ekibimiz de Vali Yardımcısı Faruk Bülent BAYGÜVEN tarafından teşekkür belgesi ile onurlandırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir